موقعیت کنونی شما در خزان‌نیوز : صفحه اصلی » شرح خبر دانلود برنامه دورهمی الناز حبیبی 25 بهمن 96

دانلود دورهمی الناز حبیبی

دانلود برنامه دورهمی با حضور الناز حبیبی 25 بهمن 96

دانلود برنامه دورهمی الناز حبیبی 25 بهمن 96 

کارگردان و مجری: مهران مدیری | ژانر: استند آپ کمدی | تاریخ پخش: از 22 آذر 96

تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان: 80 دقیقه | کیفیت: HDTV

حجم: 500 مگابایت + 250 مگابایت | پخش از شبکه نسیم

درباره دورهمی:

مجموعه دورهمی همچون دیگر آثار مهران مدیری، یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های تلویزیونی در زمینه طنز است که تا کنون دو فصل از آن از شبکه نسیم پخش شده است. مهران مدیری درباره سری جدید و فصل سوم دورهمی گفت این سری بسیار جذاب‌تر و البته متفاوت‌تر از دو مجموعه قبلی از هر جهت است. از مهمانان برنامه تا تماشاچیان و حتی دکور متفاوت خواهد بود.مهمان دورهمی چهارشنبه شب بیست و پنجم بهمن ماه مهمان امشب دورهمی  الناز حبیبیبازیگر مشهور سینما و تلویزیون مهمان امشب برنامه دورهمی است. بازیگر فیلم های خجالت نکش، ماه گرفتگی، زاپاس، ناخواسته، پیتزا مخلوط، فصل باران‌های موسمی امشب باید به سوالات داغ مهران مدیری پاسخ بدهد

بازیگران:

سروش جمشیدی و سحر ولدبیگی

(قسمت 26 / موضوع: نامشخص/ مهمان: الناز حبیبی)

کیفیت 576p از UploadBoy | لینک کمکی Upera | لینک کمکی TrainBit

کیفیت 480p از UploadBoy | لینک کمکی Upera | لینک کمکی TrainBit

لینک دانلود بعد از پخش در سایت و کانال حرف نیوز قرار خواهد گرفت

بیوگرافی الناز حبیبی

نام :الناز

نام خانوادگی :حبیبی

تاریخ تولد :1368/5/21 

محل تولد :تهران

وضعیت تاهل :متاهل

میزان تحصیلات :دانشجوی رشته تدوین

-------------------------------------------

الناز حبیبی متولد21 مرداد 1368، تهران بازیگر سینما و تلویزیون و دانشجوی رشته تدوین است. در کودکی تئاتر بازی می‎کرد. از 1378 همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد. تا کنون، در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی بازی کرده است.

برگزاری مراسم به شیوه سنتی

الناز حبیبی:با وجود اینکه خانواده من در خارج از کشور زندگی می کنند، اما همچنان به آداب و رسوم ایرانی اهمیت می دهند و حتی می توان گفت تا حد زیادی سنتی هستند، به همین خاطر مراسم خواستگاری ما به همان شیوه مرسوم سنتی برگزار شد و ما در منزل، میزبان خانواده داماد بودیم، خوشبختانه چون من و مهدی حرف هایمان را با هم زده بودیم، استرسی بابت خواستگاری نداشتیم. 

پدرم میزان مهریه را تعیین کرد

راستش را بخواهید وقتی حرف مهریه و رسم و رسوم مربوط به عروسی به میان آمد. من و مهدی تصمیم گرفتیبم خودمان را کنار بکشیم و مسائل را به بزرگترها واگذار کنیم چون می دانستیم آنها به دلیل اشرافشان نسبت به این مسائل، زبان هم را به خوبی می دانند و به قول معروف می دانند چگونه با هم صحبت کنند. در هر حال میزان مهریه را پدر من تعیین کرد و من دخالتی در مورد آن نداشتم. البته این صحبت ها بدون کمترین چالش و اختلاف نظری بیان شد چون خانواده های ما به لحاظ سطح به هم نزدیک بودند و ما مشکلی در این خصوص با هم نداشتیم.

تعداد بازديد : 3 ا تاریخ: چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت: 19:12 ا نویسنده: admin ا نظرات() ا
برچسب ها : دورهمی الناز حبیبی,الناز حبیبی در دورهمی,دانلود برنامه دورهمی الناز حبیبی,دانلود دورهمی 25 بهمن 96,دانلود فصل سوم دورهمی,مهمان دورهمی 25 بهمن 96,دانلود دورهمی با حضور الناز حبیبی,مدل مانتو الناز حبیبی در برنامه دورهمی,الناز حبیبی بازیگر در دورهمی,