موقعیت کنونی شما در خزان‌نیوز : صفحه اصلی » شرح خبر نتیجه بازی پرسپولیس و نسف قارشی امروز 24 بهمن 96 +فیلم

نتیجه بازی پرسپولیس و نسف قارشی امروز 24 بهمن 96 +فیلم

نتیجه دیدار پرسپولیس و نسف قارشی سه‌شنبه 96/11/24

فیلم خلاصه بازی پرسپولیس و نسف قارشی - لیگ قهرمانان آسی

نتیجه بازی : پرسپولیس 3 0 نسف قارشی

برای مشاهده فیلم خلاصه بازی و گلها اینجا کلیک کنید

همچنین ببینید : فیلم سه گل پرسپولیس به نسف قارشی توسط (منشا و علی علیپور)

 

از هفته اول دور گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، در گروه سوم رقابت ها، پرسپولیس از ایران فردا در ورزشگاه آزادی پذیرای نسف قارشی خواهد بود تا ماجراجویی شاگردان برانکو در آسیا آغاز شود.

تاریخ زمان استادیوم داور
 24 بهمن / 13 فوریه2018 17:15 به وقت تهران آزادی کیم دون جین از کره جنوبی

 

بررسی وضعیت دو تیم

 

شاگردان برانکو ایوانکوویچ پس از رسیدن به جمع چهار تیم پایانی مسابقات در فصل گذشته، حالا به دنبال آغاز ماجراجویی جدید در فصل پیش روی مسابقات خواهند بود و در نخستین دیدار در ورزشگاه آزادی پذیرای نسف قارشی، نماینده فوتبال ازبکستان خواهند بود. سرخپوشان که تا حدود زیادی خیال خود را از قهرمانی در مسابقات لیگ برتر آسوده کرده اند، به دنبال ادامه ماجراجویی فصل گذشته و رسیدن به فینال، این فرصت را دارند پس از مدت ها در ورزشگاه آزادی و مقابل هواداران پرشمار خودی در یک دیدار آسیایی به میدان بروند.

پرسپولیس به عنوان تیم سرگروه و نسف قارشی به عنوان تیمی از سید چهارم در گروه سوم منطقه غرب آسیا قرار گرفته اند و سرخپوشان برای سهل کردن شرایط صعود خود، به دنبال محکم برداشتن گام نخست خود هستند. برانکو ایوانکوویچ برای این دیدار حساس، می‌تواند همه بازیکنان خود را در اختیار داشته باشد. با پیروزی های اخیر مقابل پیکان، سپاهان و صنعت نفت، حاشیه امنیت و آرامش خوبی در اردوی سرخپوشان پایتخت وجود دارد و انتظار می‌رود پرسپولیس با حمایت همه جانبه هواداران خود، با تمام قوا به مصاف نماینده ازبکستان برود.

همانند دیدار های قبلی، احتمالا برانکو در این دیدار هم از سیستم 4-4-2 خطی استفاده خواهد کرد و حسین ماهینی و محسن ربیع خواه پس از نمایش های قابل قبول خود، بار دیگر در میانه میدان به بازی گرفته خواهند شد. انتظار می‌رود فرشاد احمدزاده و وحید امیری، پیش از بازیکنانی چون محسن مسلمان، بشار رسن و سیامک نعمتی در ترکیب اولیه قرار گیرند و کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی و شایان مصلح کار را از روی نیمکت آغاز کنند. علی علیپور که این روز ها در فرم ایده آل خود به سر می‌برد، امید اول گلزنی سرخپوشان به شمار می‌رود و گادوین منشا که از آمار بسیار خوبی در مسابقات آسیایی برخوردار است، می‌تواند برگ برنده برانکو لقب بگیرد.

در سوی مقابل، تیم گمنام نسف قارشی قرار دارد که با برتری مقابل الفیصلی اردن در دیدار پلی آف، بعد از لوکوموتیو به عنوان دومین نماینده فوتبال ازبکستان در مسابقات حاضر خواهد شد. هدایت این تیم که فصل گذشته به عنوان نایب قهرمانی مسابقات داخلی ازبکستان رسیده بود، برعهده بردیف است. نسف قارشی که مانند تیم های آسیای مرکزی، از قدرت فیزیکی بالای بازیکنانش برخوردار است، فصل گذشته در لیگ ازبکستان، کمترین تعداد گل خورده را داشته و با در اختیار داشتن دو مدافع روسی و صرب در قلب دفاع، از دفاع مستحکمی برخوردار است. در بخش تهاجمی، تنها چهره شاخص نسف قارشی، ستاره تیم قهرمان جوانان آسیا، هامروبکوف 21 ساله و ازبک است که آینده درخشانی دارد و به عنوان یکی از 10 چهره شاخص مسابقات معرفی شده است.

ترکیب احتمالی دو تیم

ترکیب احتمالی پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند – محمد انصاری – سید جلال حسینی – شجاع خلیل زاده – صادق محرمی – حسین ماهینی – محسن ربیع خواه – فرشاد احمدزاده – وحید امیری – گادوین منشا – علی علی‌پور


ترکیب احتمالی نسف قارشی:
سانجار کواتوف – موخیتدینوف – اشمورادوف – گولبان – لوکیچ – گانیف – خاسانوف – چران – هامروبکوف – کنجابائف - عبدیخولیموف