موقعیت کنونی شما در خزان‌نیوز : صفحه اصلی » شرح خبر ساعت پخش زنده بازی الریان قطر و استقلال سه‌شنبه 96/11/24 +نتیجه و فیلم

ساعت پخش زنده بازی الریان قطر و استقلال سه‌شنبه 96/11/24 +نتیجه و فیلم

نتیجه دیدار استقلال و الریان قطر 24 بهمن 96

الریان قطر - استقلال
سه‌شنبه, ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰

زنده از شبکه ورزش زنده از شبکه ورزش

به گزارش "ورزش سه"، وینفرد شفر سرمربی استقلال در نشست خبری قبل از بازی با الریان پاسخ خبرنگاران را داد:

 

  • الریان را به خوبی آنالیز کرده ایم


الریان تیم خوبی است که از بازیکنان خوبی برخوردار است. ما آنها را به خوبی آنالیز کرده‌ایم اما ما هم بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داریم و امیدوارم برنده بازی باشیم و سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم.

 

 

  • حتی برای مساوی هم بازی نمی کنیم


الریان تیم خوبی است که در لیگ قطر هواداران زیادی هم دارد. با این‌حال باید بگویم همانطور که منتظری گفت، ما تیم خوبی هستیم و بازیکنان و روحیه بسیار خوبی داریم. ما برای برد بازی می‌کنیم نه چیز دیگر مثل مساوی. وقتی تیم من به داخل زمین می‌رود برای سه امتیاز و کسب پیروزی است. با تمام قدرت به زمین می‌رویم و امیدوارم نظم تاکتیکی و تمرکزمان را در طول 90 دقیقه داشته باشیم تا بتوانیم برنده از زمین خارج شویم. همانطور که منتظری گفت ما بازیکنان جوان و باتجربه‌ای در استقلال داریم. باید ببینیم فردا چه اتفاقی می‌افتد. از حضور در لیگ قهرمانان آسیا خوشحالم. این رقابت‌ها، بازی‌های بسیار خاص و ویژه‌ای است و انگیزه زیادی بازیکنان دارند تا عملکرد خوبی ارائه دهند.

 

 

  • نمی دانم چرا تماشاگران استقبال نمی کنند


زمانی که من در امارات بودم، چیزی حدود 10 الی 20 هزار تماشاگر بازی‌های ما را از نزدیک می‌دیدند اما الان این عدد به سه الی چهار هزار نفر رسیده است. من نمی‌دانم مشکل از کجاست. ولی شما زمین تمرین و امکانات بسیار خوبی دارید. من برای قطر در راه برگزاری جام جهانی 2022 آرزوی موفقیت می‌کنم. شاید عده‌ای از این اتفاق خوشحال نبودند ولی این مهم نیست. من از این بابت خوشحالم و باید بگویم فوتبال را دوست دارم. شما تیم‌های خوبی در لیگ قطر دارید، مثل السد که چند سال پیش قهرمان آسیا شد. در کل امکانات و تیم‌های خوبی در قطر وجود دارد.