موقعیت کنونی شما در خزان‌نیوز : صفحه اصلی » شرح خبر استقلالی شدن محسن مسلمان شایعه یا حقیقت

استقلالی شدن محسن مسلمان شایعه یا حقیقت

استقلالی شدن محسن مسلمان شایعه یا حقیقت

گفته می شود محسن مسلمان تا وقتی که با پرسپولیس تمدید نکند, همچنان نیمکت نشین خواهد بود!

 

نیمکت نشینی محسن مسلمان ادامه دارد؟

محسن مسلمان بهجهت دومین هفته پیدرپی چهره نیمکت انجمن تا خشنودی بدهد قراردادش را تمدید کند! لطفاً حیرت نکنید!

محسن مسلمان که تخلص معمار پرسپولیس را یدک می‌کشد و بیشترین دفعه گل را هم در لیگ هفدهم داده، قانع به تمدید پیماننامه نشد تا حسب سیاست عرف باشگاه‌ها نیمکت‌نشین شود. خبری هم قبلاً نوشتیم که یک کوکب استقلال تقلا می‌کند که مسلمان ناخرسند را آبی‌پوش بطیء و حالا معمار بر سر دوراهی بزرگواری باقی است؛ تمدید با پرسپولیس یا پوشیدن پیراهن آبی؟

این تصمیمی است که سرانجام صالح مسلمان در اختتام زمان خواهد گرفت منتها بد ندیدیم نکاتی را به این هافبک تکنیکی و خلاق متذکر شویم:

۱- با وجود نیمکت‌نشین انجامدادن صالح مسلمان سرمربی کروات پرسپولیس او را می‌خواهد. برانکو خوب می‌داند چه حرفه اشکال در لیگ قهرمانان آسک پیش رو دارد و با توجه به بسته گردیدن دریچه نقل‌و‌انتقالات تابستانی زمان آینده به تمامی بازیکنان کنونی خویشتن احتیاج دارد. پروفسور به کانون هم اخبار کرده است به صالح مسلمان اقتضا دارد و باید قراردادش تمدید شود.

۲- ولو فرشاد احمدزاده جایگزین صالح مسلمان نیکو ‌درخشید و روبهرو حرفه نفت آبادان گل زد منتها برانکو به خوبی به ارزش‌های شمارش ۷۷ در لیگ قهرمانان آسک باخبر است. صالح حاذق است و در بازیسازی و ضربه ضربات ایستگاهی تبحر خاصی دارد. بدینسبب با وجود پرتو احمدزاده هم از گرد خارج نمی‌شود. حین آن که بشار پالهنگ هم در راه ایران و عراق در رفت و آمد بوده و برانکو نمی‌تواند بسی چهره او شمارش هم کند!

۳- مسلمان می‌تواند با تمدید پیماننامه با پرسپولیس بعد از سیدجلال حسینی کاپیتان این باند شود. سن و سال حسین ماهینی هم راس رفت و بالطبع تا ۲، ۳ سال آینده نمی‌تواند مهره مؤثری بهجهت پرسپولیس باشد.

۴- از جمع این حالات گذشته، صالح مسلمان می‌تواند سرنوشت علی انصاریان، مهدی هاشمی‌نسب، علیرضا نیکبخت‌واحدی، شاهرخ بیانی و ... اختصار بازیکنانی که از پرسپولیس به استقلال یا به عکس رفته‌اند را یک دفعه نازک مرور کند. شورشی گردیدن و روش ستدن مساوی هواداران پرسپولیس (یا استقلال) حرفه آسانی زایل و ممکن است به قیمت جمعناتمام گردیدن فوتبال یک فوتبالیست باشد.