موقعیت کنونی شما در خزان‌نیوز : صفحه اصلی » جصتجو برای مشهد حادثه تظاهرات 7 دی 96

مشهد حادثه تظاهرات 7 دی 96

به گزارش صدای ایران، یک قطار در مسیر نیشابور از واژگون شده است.  بر اساس این گزارش این قطار یک قطار باری بوده که در مسیر مشهد نیشابور تردد داشته است.  حادثه برای قطار مشهد نیشابور به دنبال خروج این قطار از ریل اتفاق افتاده و مصدومان حادثه به بیمارستان در مشهد منتقل شده اند.  هنوز درباره جزئیات دقیقی درباره این حادثه و خسارت ها و مصدومان مخابره نشده است.
3 روز پیش
  نظرات بسته اند
واکنش ابراهیم رئیسی به تظاهرات مردم در مشهد

واکنش ابراهیم رئیسی به تظاهرات مردم در مشهد پست توئیتری رئیسی به اعتراض مشهدی ها حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی، در واکنش به اعتراضات مردم مشهد نسبت به وضعیت اقتصادي و معیشتی در توئیتر خود نوشت.   توئیت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی درباره تجمع های اعتراضی اخیر حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی، در واکنش به اعتراضات مردم مشهد نسبت به وضعیت اقتصادي و معیشتی در توئیتر خود نوشت:‌ مردم بویژه محرومین از لحاظ معیشتی تحت فشار هستند. حل مشکلات معیشتی مردم اولویت اصلی کشور است. اگر امروز دولتمردان قصد و اراده جدي برای حل مسائل اقتصادي داشته باشند و با قدرت پا در این عرصه بگذارند، حتما ملت پشتیبان آنها خواهد بود.    
30-12-2017
  نظرات بسته اند
به گزارش صدای ایران، یک قطار در مسیر نیشابور واژگون شده است.  بر اساس این گزارش این قطار یک قطار باری بوده که در مسیر مشهد نیشابور تردد داشته است.  حادثه برای قطار مشهد نیشابور به دنبال خروج این قطار از ریل اتفاق افتاده و مصدومان حادثه به بیمارستان در مشهد منتقل شده اند.  هنوز درباره جزئیات دقیقی درباره این حادثه و خسارت ها و مصدومان مخابره نشده است.
3 روز پیش
  نظرات بسته اند
انفجار پژو 405 مقابل یک مجتمع تجاری در مشهد

به گزارش فانوس، این حادثه ديشب مقابل مجتمع تجاری پروما در بلوار جانباز رخ داد که با حضور به‌موقع آتش‌نشانان و اطفای حریق، خسارتی به خودروهای عبوری وارد نشد. علت این حادثه، اتصال شبکه داخلی برق خودرو از داخل داشبورد اعلام شد.
11 ساعت پیش
  نظرات بسته اند
سانحه هواپیمای قشم ایر در مشهد + عکس و فیلم

عکس و فیلم آتش گرفتن و سانحه هواپیمای قشم ایر در مشهد سانحه هواپیمای قشم ایر در مشهد : یک فروند هواپیمای مسافربری در فرودگاه مشهد دچار سانحه شد.   نقص فنی در چرخ هواپیمای قشم ایر و فرود اضطراری در مشهد باعث بسته شدن باند فرودگاه هاشمی نژاد شده است. شاهدان عینی از آتش گرفتن چرخ و خاموش کردن آن توسط آتش نشانی و خدمات ایمنی فرودگاه خبر می دهند. فیلم زیر مربوط به این حادثه می باشد : . . 
</section>
 <div class= مشاهده ادامه این مطلب
1 هفته قبل
  نظرات بسته اند
وقوع آتش سوزی در موتورخانه بیمارستان 17 شهریور مشهد

به گزارش فانوس، رئیس بیمارستان 17 شهریور مشهد در این خصوص گفت: در این حادثه ضایعات لوله های عایق موجود در داخل موتورخانه قديم این بیمارستان طعمه حریق شده بود.  دکتر کیومرث افسری با بیان اینکه این آتش سوزی به احتمال زیاد به دلیل داغ شدن لوله های عایق رخ داده بود، افزود: این حادثه خسارت جانی نداشت و تیم اضطراری مديریت بحران بیمارستان بلافاصله پس از این حریق دست به کار شده و آتش را مهار کردند.  وی خاطرنشان کرد: اقدامات پیشگیری نیز توسط آتش نشانان انجام شد.  بیمارستان 17 شهریور مشهد یکی از سه بیمارستان زیر پوشش مديریت درمان تامین اجتماعی در استان خراسان رضوی است. 
2 روز پیش
  نظرات بسته اند
کشف جسد فاسد شده مرد سالخورده در مشهد

مدير عامل سازمان آتش نشانی مشهد گفت: جسد مرد سالخورده‌ای شامگاه گذشته در یک منزل ویلایی در خیابان فدائیان اسلام کشف شد. به گزارش خبر فوری به نقل از ایسنا، آتشپاد حسن جعفری در خصوص این حادثه اظهار کرد: حادثه محبوس شدن مردي سالخورده در منزلی واقع در خیابان فدائیان اسلام مشهد شامگاه گذشته به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی مشهداعلام شد. وی ادامه داد: با ورود ماموران آتش نشانی به داخل منزل، جسم بی جان مرد حسالخورده‌ای در این منزل مشاهده شد. مدير عامل سازمان آتش نشانی مشهد با بیان اینکه «جسد دچار فساد شده بود»، بیان کرد: ماموران آتش نشانی با تحویل متوفی به عوامل انتظامی ضمن برقراری ایمنی در محل به عملیات خود خاتمه دادند. جسد برای تشخیص علت دقیق مرگ به پزشک قانونی منتقل شد.
22-1-2018
  نظرات بسته اند
ماجرای تجمع نه به گرانی راهپیمایی مردم مشهد 7 دی 96 +عکس

ماجرای تجمع نه به گرانی راهپیمایی مردم مشهد 7 دي 96 +عکس فیلم راهپیمایی مردم مشهد بخاطر گرانی 7 دي 96  علت تجمع نه به گرانی راهپیمایی مردم مشهد 7 دي 96 +عکس تصاویر راهپیمایی نه به گرانی مردم مشهد و نیشابور  7 دي 96 ماجرای تجمع نه به گرانی راهپیمایی مردم مشهد 7 دي 96 +عکس راهپیمایی مردم مشهد و نیشابور ۷ دي ۹۶ تظاهرات همزمان در نیشابور یزد شاهرود کاشمر و مشهد علیه گرانی فقر و بیکاری و شعار علیه دکتر روحانی رئیس جمهور بود.به گزارش شمانیوز، امروز عده ای از مردم در مشهد و چند نقطه ی ديگر از کشورمان دراعتراض به گرانی و بیکاری اقدام به تجمع کردند که درپی آن مثل همیشه ضد انقلاب با سواستفاده از شلوغی و مونتاژ صدا وپخش خبرهای جعلی مبنی براینکه شعار معترضان برعلیه نظام بوده است. عده ای از مردم مشهد صبح امروز پنج شنبه ۷ دي با برگزاری راهپیمایی علیه دولت...
28-12-2017
  نظرات بسته اند
بررسی جزئیات واژگونى قطار باری حامل سنگ آهن در کاشمر

به گزارش فانوس، محمدهادي ضیایی، مديرکل راه‌آهن خراسان رضوی گفت: کلیه خطوط ریلی مسافری استان باز است و هیچ مشکلی در اعزام قطار‌ها از مشهد و بالعکس وجود ندارد. وی تصریح کرد علاوه بر باز بودن مسیر مشهد- تهران و بالعکس مسیر مشهد به شرق و جنوب کشور باز است و در اعزام قطار‌ها مشکلی وجود ندارد. ‎مديرکل راه‌آهن خراسان رضوی گفت: این قطار باری حامل سنگ آهن از گل گهر سیرجان به مبدا کارخانه سنگ آهن نیشابور در حرکت بوده است که در ایستگاه نمکی به علت سرعت زیاد کنترل آن از دست خارج شد. در این حادثه لوکوموتیوران و رئیس قطار بَر اثر حادثه به نزديکترین بیمارستان اعزام شدند و حال عمومی دونفر خوب است.
2 روز پیش
  نظرات بسته اند
مرگ مرد جوان بر اثر انفجار منزل مسکونی در مشهد
                  
                                 ...

انفجار یک منزل مسکونی در خیابان دریا دوم شهر مشهد یک کشته بر جا گذاشت. به گزارش خبر فوری به نقل از ایسنا، ساعتی قبل حادثه‌ای مبنی بر انفجار و آتش‌سوزی یک منزل مسکونی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان با دریافت این خبر بلافاصله آتش‌نشانان و نجاتگران نزديک‌ترین ایستگاه را اعزام محل حادثه واقع در خیابان دریا دوم کرد. آتش‌نشانان با حضور در محل حادثه دریافتند در اثر انفجار خفیف منجر به آتش سوزی منزل مسکونی یک طبقه، مرد ۳۲ ساله ای جان باخته است.  این منزل ویلایی ۷۰ متری دچار آتش سوزی سطحی بخشی از قسمت پذیرایی شد. علت دقیق وقوع این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، بر اساس بررسی‌های اولیه احتمال می‌رود نشت گاز شهری موجب انفجار شده باشد.
24-1-2018
  نظرات بسته اند
رئیس اداره حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد که در جریان واژگونی قطار باری در ایستگاه کاشمر سه نفر مصدوم شدند. به گزارش صدای ایران، شهرام طاهرزاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بعد از وقوع این واژگونی دو آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و یک مصدوم که جراحت جزئی‌تر داشت به بیمارستان حکیم نیشابور منتقل شد. همچنین دو مصدوم ديگر که شامل لوموکوتیوران و رییس قطار بودند به بیمارستان امدادي مشهد منتقل شدند.
3 روز پیش
  نظرات بسته اند
تظاهرات ساکنین تل‌آویو در اعتراض به فساد مالی نتانیاهو

خبرگزاری فارس: نزديک به هزار نفر از ساکنین تل‌آویو امروز (جمعه) در اعتراض به فساد دولتی کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیوینستی تظاهرات کردند. این تظاهرات چند روز پس از تصمیم پلیس رژیم صهیونیستی برای اعلام اتهام علیه نتانیاهو به جرم‌های مختلف مالی از جمله دریافت رشوه، کلاهبرداری و خیانت در امانت برگزار می‌شود. به نوشته روزنامه «جروزالم پست» تظاهرات کنندگان با حمل پلاکارد‌هایی با نوشته «جُرم‌وزیر» (Crime Minister به جای کلمه نخست‌وزیر Prime Minister) خواستار استعفای نتانیاهو از این سمت و تمام اعضای فاسد کابینه او شدند. رئیس پلیس سابق تل‌آویو نیز ابراز امیدواری کرد نتانیاهو هرچه زودتر در جریان تحقیقات درباره پرونده‌های فساد مالی، گناهکار شناخته شده و بازداشت شود. حزب «لیکود» (حزب نتانیاهو و حاکم بر کابینه رژیم صهیونیستی)، اما مانند هفته‌های گذشته با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم...
1 هفته قبل
  نظرات بسته اند
عکس و فیلم آتش گرفتن و سانحه هواپیمای قشم ایر در مشهد

سانحه هواپیمای قشم ایر در مشهد : یک فروند هواپیمای مسافربری در فرودگاه مشهد دچار سانحه شد.   نقص فنی در چرخ هواپیمای قشم ایر و فرود اضطراری در مشهد باعث بسته شدن باند فرودگاه هاشمی نژاد شده است. شاهدان عینی از آتش گرفتن چرخ و خاموش کردن آن توسط آتش نشانی و خدمات ایمنی فرودگاه خبر می دهند.
1 هفته قبل
  نظرات بسته اند
عکس/ فرود بدون چرخ هواپیما در فرودگاه مشهد

باز نشدن چرخ هواپیمای فوکر100 هواپیمایی قشم ایر، پرواز تهران-مشهد در فرودگاه هاشمی نژاد مشهد موجب آتش گرفتن آن پس از خروج از باند شد. مسافران در سلامت به سر می برند. با تشکر نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
1 هفته قبل
  نظرات بسته اند
یک بدهکار، اداره برق مشهد را آتش زد/مدیر بخش‌ و یکی از کارکنان دچار سوختگی شدند

در پی تلاش یک بدهکار برای به آتش زدن اداره ناحیه ۲ برق مشهد، مدير این اداره و یکی از کارکنان مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند. به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز (25 بهمن ماه) یکی از مشترکان بدهکار شرکت توزیع نیروی برق مشهد، با در دست داشتن مقداری بنزین به ساختمان امور برق ناحیه ۲ این شهر مراجعه و پس از مشاجرات طولانی اقدام به آتش زدن اتاق مدير این اداره کرد. در این حادثه، مدير امور برق ناحیه ۲ مشهد و یکی ديگر از کارکنان دچار سوختگی شده و به بیمارستان منتقل شدند. روابط عمومی اداره توزیع برق مشهد، ضمن تایید این خبر گفت: دو فرد مصدوم همچنان در بیمارستان بستری هستند. از قرار معلوم، فردي که اقدام به آتش زدن اداره برق کرده، ۲۰ میلیون ریال به شرکت برق مشهد بدهکار است. طی این حادثه اتاق مدير دچار خسارت شد. فرد خاطی نیز پس از فرار، توسط پلیس شناسایی و دستگیر...
1 هفته قبل
  نظرات بسته اند
سارق مسلح بانک ملت مشهد دستگیر شد
                  
                                        ...

معاون دادستان مشهد گفت: سارق مسلح بانک ملت صبح امروز در مشهد دستگیر شد.  به گزارش خبر فوری به نقل از میزان، حیدری معاون دادستان مشهد از دستگیری سارق مسلح بانک ملت مشهد خبر داد.  وی ادامه داد: فردي صبح امروز با سلاح گرم وارد بانک می‌شود و اقدام به تیراندازی می‌کند.  حیدری تصریح کرد: این فرد درصدد دستبرد به بانک بود که توسط مامورین نیروی انتظامی با کمک مردم بازداشت می‌شود. 
25-1-2018
  نظرات بسته اند
قطار باری در دیزباد نیشابور از ریل خارج شد

به گزارش فانوس، هادي نوری  افزود: این حادثه حوالی ساعت 10 و 50 دقیقه پیش از ظهر امروز در 45 کیلومتری شرق نیشابور روی داد. وی محموله این قطار را گندله عنوان کرد و بیان کرد: احتمال می رود علت بروز این حادثه وجود نقص در ترمز قطار بوده باشد که بر اثر آن لکوموتیو از ریل خارج و 25 واگن آن واژگون شده است. وی خاطرنشان کرد: لکوموتیوران خود را از قطار به بیرون پرت کرده و رئیس قطار در این حادثه مجروح شده بود که به بیمارستان منتقل شد. وی افزود: به علت بروز این رخداد تا اطلاع ثانوی مسیر ریلی تهران مشهد مسدود است.
3 روز پیش
  نظرات بسته اند
انتقال لوموکوتیوران و رییس قطار واژگون شده به بیمارستان امدادی مشهد/ 3 نفر مصدوم شدند
                  
              ...

رئیس اداره حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد که در جریان واژگونی قطار باری سه نفر مصدوم شدند. به گزارش خبر فوری به نقل از ایسنا، شهرام طاهرزاده اظهار کرد: بعد از وقوع این واژگونی دو آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و یک مصدوم که جراحت جزئی‌تر داشت به بیمارستان حکیم نیشابور منتقل شد. همچنین دو مصدوم ديگر که شامل لوموکوتیوران و رییس قطار بودند به بیمارستان امدادي مشهد منتقل شدند.
3 روز پیش
  نظرات بسته اند
باشگاه خبرنگاران: صدها تن از دانشجویان در پاریس در اعتراض به پیشنهاد امانوئل مکرون -- رئیس جمهور فرانسه -- برای اصلاح نظام آموزشی تظاهرات کردند. بر این اساس، صدها تن از دانشجویان در پاریس در اعتراض به پیشنهاد مکرون برای اصلاح نظام آموزشی در کشور به خیابان ها ریختند. این در حالی بود که نیروهای پلیس به طور گسترده در شهر مستقر شدند. پیشنهاد رئیس جمهور شامل اصلاح نظام آموزشی در دوره کارشناسی و ایجاد تغییراتی در امتحانات پایانی مدارس می شود که ورود به دانشگاه ها را پیچیده تر می کند.
1 هفته قبل
  نظرات بسته اند
مدارس روز سه شنبه مشهد تعطیل اعلام شد

به گزارش خبرنگار مهر، طبق اعلام آموزش و پرورش خراسان رضوی مدارس نوبت صبح سه شنبه مقاطع استثنایی،  پیش دبستانی و دبستان نواحی هفتگانه مشهد به دلیل برودت هوا تعطیل اعلام شد.  همچنین کلاس های درس مدارس دوره اول متوسطه مناطق روستایی منطقه تبادکان مشهد با یک ساعت تاخیر تشکیل خواهد شد.
3 هفته پیش
  نظرات بسته اند